skip navigation

Commitments

Seniors (Alphabetical)

Division 1
  • Andy Barba (ISA Post Grad) - Duquesne
  • Marquis Barnett (Brunswick) - Presbyterian
  • Jalin Billingsley (Lutheran East) - Georgetown
  • Malaki Branham (Akron STVM) - Ohio State
  • A.J. Braun (Bishop Fenwick) - Wright State
  • Luke Chicone (Mentor) - Youngstown State
  • Quincy Clark (Westerville Central) - Lipscomb
  • A.J. Clayton (Philo) - Ohio
  • Tasos Cook (Westerville Central) - Stetson
  • Logan Duncomb (Moeller) - Indiana
  • Kalen Etzler (Convoy Crestview) - Ohio State
  • E.J. Farmer (Cleveland Heights) - Toledo
  • Curtis Harrison (Dohn Prep) - Miami OH
  • Cliron Hornbeak (Toledo St. Francis) - Kent State
  • Tyrese Hughey (Thomas Worthington) - Furman
  • Josh Irwin (ISA) - Youngstown State
  • Kobe Johnson (Canton McKinley) - West Virginia
  • Nate Johnson (Lakota East) - Akron
  • Ben Knostman (Tippecanoe) - Lehigh
  • Julian Mackey (Skill Factory) - Niagara
  • Will McCracken (Moeller) - UNC Wilmington
  • Kobe Mitchell (Harrison Central) - Akron
  • D.J. Moore (Worthington Christian) - Liberty
  • Jamiya Neal (Hillcrest Prep) - Arizona State
  • Keaton Norris (Hillird Bradley) - Wright State
  • Aidan Noyes (Cincinnati Moeller) - Richmond
  • Bryon Ottrix (Cleveland Heights) - Detroit Mercy
  • Jalen Sullinger (Thomas Worthington) - Kent State
  • Corey Tripp (Medina) - Wofford
  • Isaiah Walker (Wyoming) - Belmont
  • Desmond Watson (Columbus DeSales) - Davidson
  • Alex Williams (Moeller) - Furman
  • Seth Wilson (Lorain) - West Virginia
  • Trey Woodyard (ISA) - Valparaiso
Division 2
  • A.J. Adams (Findlay) - Findlay
  • Ramelle Arnold (Warrensville Heights) - Northwood
  • Caleb Conard (Big Walnut) - Malone
  • Makail Cottingham (Garfield Heights) - Clarion
  • Elijah Hinton (Newark) - Malone
  • Sirr Hughes (Lutheran East) - Alderson Broaddus
  • Jarius Jones (Gahanna Lincoln) - Ohio Dominican
  • Jalen Knott (Lutheran East) - Alderson Broaddus
  • Jared Lary (Lutheran East) - Lincoln Memorial
  • George Mangas (Lima Shawnee) - Fairmont State
  • Tre Massey (Brunswick) - Wheeling
  • Cole McWhinnie (Toledo Christian) - Hillsdale
  • Darius Parham (Bishop Ready) - Concord
  • T.J. Pugh (Shelby) - Findlay
  • Henry Raynor (St. Ignatius) - Hillsdale
  • Aiden Reichert (Jackson Center) - Mercyhurst
  • Kobe Rodgers (St. Xavier) - Nova Southeastern
  • Brayden Sipple (Blanchester) - Cedarville
  • Davon Smith-Johnson (Cleveland Heights) - Fisk
  • Stefan Stanic (Normandy) - Ashland
  • Marcus Steele (Solon) - Central State
  • Max Stepaniak (Hamilton Ross) - Ohio Dominican
  • Elhadji Thiam (Pickerington Central) - Tiffin
  • Josh Thorbahn (Ottoville) - Findlay
  • Quentin Toles (Massillon Perry) - Walsh
  • Aidan Turner (Moeller) - Charleston
  • Brent Walker (Canton McKinley) - Walsh
  • Austin Webb (South Point) - West Liberty
  • Trevor Wensink (Toledo Christian) - Malone
  • Maceo Williams (Gahanna Lincoln) - Ashland
  • Jhaiden Wilson (Cardinal Stritch) - Wayne State

Juniors (Alphabetical)

Division 1
  • Bowen Hardman (Princeton) - Ohio State
  • Josiah Harris (Richmond Heights) - West Virginia
  • Ramar Pryor (Akron STVM) - Cleveland State
  • Sage Tolentino (Hamilton) - Auburn